Wygrana ze Skałkami Stolec

Cóż to był za mecz!!! W niedzielę 25.10.2015r.rozegraliśmy mecz ligowy z sąsiadującym w tabeli Stolcem.Przed meczem okazało się że nie możemy z korzystać z kilku zawodników ,było nas tylko jedenastu w tym jeden junior który mógł zagrać tylko 35 minut.Nie przejeliśmy się tym faktem a wręcz przeciwnie mobilizacja była jeszcze większa i odpoczątku meczu dominowaliśmy na boisku czego dowodem była strzelona przez nas bramka.Strzelcem gola R.Koźmińczuk ,po strzelonej bramce dakej dominowaliśmy na boisku i mamy kolejne akcje w jednej z nich nasz junior K.Wiśniewski zostaje faulowany w polu karnym,sędzia bez wahania pokazuje na wapno.Do piłki podchodzi D.Kuriata,jednak jego strzał mija bramkę.Kiedy mija 35 minuta następuję zmiana naszego junira i wchodzi na boisko brat Rafała Kożmińczuka-Grzegorz który dojechał w czasie meczu(wielkie dzięki Grzegorz) byliśmy nadal w jedynastu.Do przerwy wydawało się że będziemy wygrywać niestety stało się coś niespodziewanego.Błąd naszego bramkarza doprowadza do remisu.Po przerwie drużyna ze Stolca łapie wiatr w żagle i spycha nas do obrony,wynik na szczęście się nie zmienia.Dwadzieścia minut przed końcem meczu trener Roztocznika przesuwa naszego środkowego obrońcę M.Paszkowskiego do przodu(szkoda że już wyjeżdza do pracy -powodzenia Mariusz,bardzo nam pomogłeś będziemy czekać).Ta pokerowa zagrywka opłaciła się w doliczonym czasie gry Mariusz popisuję się indywidualną akcją ,wykłada piłkę R.Kowerce ,który pakuję ją do bramki obok bezradnego bramkarza gości.Wygrywamy mecz 2-1.Wielki mecz wielki e podziękowanie dla chłopaków.Był to kolejny mecz w którym strzelamy bramkę w ostatniej minucie meczu jest to wielkie szczęście ale jak  w powiedzeniu szczęście sprzyja lepszym.Przed nami teraz przerwa a póżniej mecz z Tarnowią z ostatnią drużyną w tabeli.Przestrzegam jednak przed lekceważeniem i dopisywaniem pkt.przed meczem.Właśnie na takie mecze musimy być podwójnie zmobilizowani bo tak się poznaje prawdziwą drużynę .Drużynę z charakterem ,Drużynę z której dumny jest cały Roztocznik i nie tylko.