Mecz z Łagiewnikami

18.10.2015r.rozegraliśmy kolejny mecz ligowy .Przeciwnikiem naszego zespołu okazała się drużyna z Łagiewnik.Mecz od samego początku do końca przebiegał w szybkim tempie , na boisku obie drużyny wykazywały wielkie poświęcenie ,widać było że nikt nie odpuszczał ,sytuacji jednak w pierwszej połowie było jak na lekarstwo.Do przerwy remisujemy 0:0.Druga połowa przyniosła zdecydowanie więcej emocji ,z minuty na minutę drużyny bardziej się otwierały co powodowało coraz więcej sytuacji bramkowych.,piłka jednak nie mogła znależć drogę do bramki.Gdy wydawało się że mecz zakończy się remisem 92 minucie strzelamy bramkę i zwyciężamy 1-0.Coś niesamowitego !!!.Wreszcie nasz Czołg uratował wynik ,prosimy o więcej bo stać go na to żeby strzelał bramki prawie w każdym meczu.